flysurfer.cz - kiteboarding, landkiting, snowkiting

Chcete nejrychlejší kite na světě ? - Nafukovací kity Wainman Hawaii

E-shop  ||  Fotogalerie  ||  Testy a recenze  ||  Reklama na tomto serveru
 Flysurfer PSYCHO 3


PSYCHO 3 je nová generace kitu od FLYSURFERu s použitím již osvědčeného Total Depower Systému, vyvinutá především pro freestyle ježdění, při kterém jsou žádoucí vysoké polety a pořádný hang time. Německý šampion 2006 Sebastian Budmen dokázal, že PSYCHO 3 konkuruje konvenčním „C“ i „BOW“ kitům. Jízdou ve větru nad 40 uzlů přesvědčil, že PSYCHO3 je víc než jen specialista na slabý vítr. Jeho větrný rozsah je opravdu úctihodný! FLYSURFER PSYCHO 3 klade důraz na extrémní depower, rychlou manévrovatelnost a velký tah na m2.

Total depower systém se skládá ze tří komponentů:
1)(FDB) Full depower bar. Umožňuje bezprostředně regulovat sílu tahu
2)(MDPL) Max depower linesystem. Zvyšuje projektovanou plochu kitu na m2 plochy více než je tomu běžné u „C“ a „BOW“ kitů
3)(FDS) Full depower safetyline. Pátá šňůra na které kite vyvlaje po odstřelení a okamžitě ztratí veškerý tah.

 kiteboarding snowkiting landkiting flysurfer psycho 3 kiteboarding snowkiting landkiting flysurfer psycho 3 

PSYCHO 3 se může bezpečně startovat i přistávat ve středu větrného okna bez asistenta, stejně jak je tomu u běžných komorových kitů. Restart z vodní hladiny je stejně snadný jako u „BOW“ kitů, žádný problém. Technika restartu je velice jednoduchá. Kite se otočí po pouhém zatažení za jednu z řídících šňůr.

PSYCHO 3 je dále vybaven systémem (SSS/HSS) soft/hard steering setup (nastavení lehkosti řízení). Díky němu si vyberete tah na ráhně tak silný, jak vám bude vyhovovat.
Velké a dlouhé skoky, kiteloopy, wakestyle tricky, unhooked freestyle nebo wave riding? To vše PSYCHO 3 umožňuje. Je jen na vás jakou cestu zvolíte. Just free your style!

 kiteboarding snowkiting landkiting flysurfer psycho 3  kiteboarding snowkiting landkiting flysurfer psycho 3
 
PSYCHO 3 vás přesvědčí, že si svoje jméno zaslouží a že je důstojným nástupcem předchozích modelů PSYCHO 2 ( the high-performance-kite) 2005 a PSYCHO (the hang time machine) 2003.

 kiteboarding snowkiting landkiting flysurfer psycho 3
FLYSURFER PSYCHO 3 ohromí extrémními možnostmi depoweru, rychlostí v otáčkách, velkou stabilitou a stálým a přesným tahem na baru. Obrovské možnosti kitu, které naplno využije jen opravdu zkušený jezdec, vám zaručí že při vašem zdokonalování z kitu nevyrostete. Pokud netoužíte po vysokých poletech a freestyle neni zrovna to, co vás na kiteboardingu zajímá a pokud si nepřejete zažít psycho ve vzduchu a chcete se jen tak vozit a sem tam poskočit nebo si užívat jízdu ve vlnách, zvolte raději mírnější kite FLYSURFER PULSE.

 kiteboarding snowkiting landkiting flysurfer psycho 3  kiteboarding snowkiting landkiting flysurfer psycho 3

Komplet obsahuje:

- komorový kite
- řídící ráhno s depower systémem
- vodící šňůry
- bezpečnostní prvky
- transportní batoh
- manuálSvětoznámá hra poker vás zve na lákavé turnaje. I profíci se musí učit nové věci. Novinky, recenze a mnohem více na Sazej.com.
 
www.flysurfer.cz   LINKS : www.wainman-hawaii.cz || www.nobile.cz || www.naishkites.cz || kiteboarding - landkiting - snowkiting