flysurfer.cz - kiteboarding, landkiting, snowkiting

Chcete nejrychlejší kite na světě ? - Nafukovací kity Wainman Hawaii

E-shop  ||  Fotogalerie  ||  Testy a recenze  ||  Reklama na tomto serveru
 Flysurfer COOL


COOL je snowkiting kite od firmy FLYSURFER. Je to otevřený, plně depowerovatelný komorový kite určený pro snowkiting a landkiting. Maximálně jednoduchý, bezpečně ovladatelný s ideálním poměrem výkon cena. Díky úpravě vázacích bodů, prodloužení šňůr (nyní 21m) ale i dalším úpravám je ještě stabilnější a navíc i o něco výkonnější. Novinkou jsou celobarevné šňůry, které ocení především snowkiteři na sněhu.

Stejně jako u ostatních kitů FLYSURFER je nový COOL dodáván "ready to fly", tedy v kompletu s již nastrojeným ráhnem a šňůrami (stačí rozbalit a můžete vyrazit) a s transportním batohem s popruhy na ramena. Standardem je i tzv. depower strap (brzdový popruh) k nastavení síly tahu kitu stejně jako možnost trimování kitu za jízdy pomocí přitahování a odtahování ráhna. Nově je COOL standardně ve všech velikostech vybaven taky kite leashem (u FLYSURFERu nazývaným Kite Rotor Leash), který umožňuje odmotání šňůr po provedeném rotačním triku kitera nebo kitu nebo po obyčejném pádu kitu na zem a tak umožňuje pokročilému i začínajícímu snowkiterovi se komfortně soustředit jen na svou jízdu bez obav ze ztráty kitu.

 

JEDNODUCHOST, BEZPEČNOST, VÝKON A PŘÍZNIVÁ CENA
Díky přesnému řízení je COOL ideálním kitem pro provádění nových snowkiting freestyle triků i pro vyznavače snowkiting freeridingu. Není však určen jen pokročilým kiterům ale také začátečníkům. Kromě vychytávek, jako je např. Direct WAC, má COOL další prvky, které lze u Flysurfer kitů očekávat: mimořádnou bezpečnost díky plnému depoweru i Quick Release Systému, no-pump systém, Pull Stop Systém a Rotor Kite Leash. Navíc, Flysurfer COOL je dodávan s komfortním batůžkem pro přepravu nejen kitu ale i ostatních vašich nezbytností!

   

DIRECT WAC – Wind Attack Control
U nového kitu COOL je vše jednoduché,  se systémem DIRECT-WAC již nejsou zapotřebí žádné kladičky – optimální nastavení je již standardem! Depowerovatelnost je plně zajištěna jednoduchým nastavením na depower popruhu nebo lehkými pohyby ráhna k tělu nebo od těla kitera.

 
PSS – Pull Stop System

PSS je dalším prvkem, který zlepšuje bezpečnost a příjemnost kitu COOL. Jednoduchým zatáhnutím a podržením jedné z řídících šňůr po přistání kitu jej položíte na jeho záda a tak mu při přistání uberete i poslední zbytky jeho tahu. Naopak, opětovné odstartování je možné jednoduchým obráceným postupem. Kite startuje z kterékoliv pozice – z kraje okna i z power zóny.

 

 

Rotor Kite Leash
Rotor Kite Leash je systém, s kterým můžete bez problému provádět všechny rotační triky, váš kiteleash se nezamotá. Navíc, v případě nebezpečí můžete vždy použít Quickrelease (bezpečnostní pojistku) pro bezpečné odpoutání se od kitu. Ráhno je navíc vybaveno efektivním absorbérem poryvů. Samozřejmostí je možnost přidávání nebo ubírání kitu na jeho výkonu (depower) v závislosti na momentální síle větru.

   


Flysurfe COOL je dodáván s propracovaným transportním batohem s dvěmi zádovými popruhy, který vám umožní přenášet nejen kompletní kite s ráhnem (popř. i dva kompletní kity), ale i další potřebné věci, jako jsou náhladní rukavice, svačina, doklady a peníze, mapa, foťák...

   

Výborný kite, kvalitní materiály, výborné zpracování, batoh

Zajisté jste člověk, který ví co znamená etiketa kasino vám nabízí možnost hrát automaty a vyzkoušet si online caribbean stud poker.
 
www.flysurfer.cz   LINKS : www.wainman-hawaii.cz || www.nobile.cz || www.naishkites.cz || kiteboarding - landkiting - snowkiting