flysurfer.cz - kiteboarding, landkiting, snowkiting

Chcete nejrychlejší kite na světě ? - Nafukovací kity Wainman Hawaii

E-shop  ||  Fotogalerie  ||  Testy a recenze  ||  Reklama na tomto serveru




 








Flysurfer PULSE 2
FLYSURFER přichází s novým pokročilým samonafukovacím kitem s uzavřenou náběžnou hranou PULSE 2. Tento kite je špičkou na trhu mezi všestrannými kity. Je jedničkou díky jeho extrémnímu depoweru, úžasným letovým vlastnostem i ve slabém větru a excelentnímu ovládání. Bezkonkurenční výhodou oproti jiným komorářům je možnost využívat kvalitně jeden kite ve všech odvětvích kiteboardingu – voda, zem, sníh.

Flysurfer PSYCHO 4
FLYSURFER PSYCHO4 přesvědčuje, že je radikální freestyle kite se skvělýmy bezpečnostními vlastnostmi. Zvýšený důraz na bezpečnost kitu a přímou odezvou na baru umožňuje vynikající kontrolu nad kitem - učení nových triků nemůže být již snadnější.Požadavky a cíle byly jasné. Vytvořit nejlepší freestyle komorový kite na světě. Začalo se s čistým papírem a nároky byly vysoké. Díky tomu vznikl zcela nový kite s uzavřenou náběžkou.

Flysurfer OUTLAW
Pro zimní sezónu 2008-2009 představuje Flysurfer zcela novou otevřenou komoru vybavenou nejnovějšími bezpečnostními prvky. Tento kite je vhodný jak pro snowkiting tak pro landkiting. Začátek prodeje listopad 2008.

Flysurfer PSYCHO 3
PSYCHO 3 je nová generace kitu od FLYSURFERu s použitím již osvědčeného Total Depower Systému, vyvinutá především pro freestyle ježdění, při kterém jsou žádoucí vysoké polety a pořádný hang time. Německý šampion 2006 Sebastian Budmen dokázal, že PSYCHO 3 konkuruje konvenčním „C“ i „BOW“ kitům. Jízdou ve větru nad 40 uzlů přesvědčil, že PSYCHO3 je víc než jen specialista na slabý vítr. Jeho větrný rozsah je opravdu úctihodný! FLYSURFER PSYCHO 3 klade důraz na extrémní depower, rychlou manévrovatelnost a velký tah na m2.

Flysurfer 2COOL
Kite FLYSURFER 2COOL – zrozen na land a sníh FLYSURFER 2COOL je nový kite inspirovaný svým předchůdcem. Výborné letové vlastnosti jsou obohaceny o ještě kvalitnější bezpečtnostní systém Full Depower Safetyline (FDS). I přes jeho přepracování a další vylepšení všech letových vlastností se extrémně výhodná cena nezměnila, jak by někdo čekal, a 2COOL I nadále zůstává špičkou ve své kategorii.

Flysurfer SPEED 2
SPEED 2 - performance has a name The successor of our former high AR kite will amaze you with its superb depower ability, flying speed, hangtime and upwind ability. Everybody looking for a race & hangtime kite should give the SPEED 2 a go!

Flysurfer SILVERARROW 2

Flysurfer DOPE
DOPE – Enter the first stage of kiteboarding With the DOPE, we developed a 1,7m? trainer kite ideal for the first steps into kiteboarding. It doesn't matter if you just use it for snowkiting or teaching your partner or kid - The DOPE will be the ideal kite for everybody interested in our sport!



 
www.flysurfer.cz   LINKS : www.wainman-hawaii.cz || www.nobile.cz || www.naishkites.cz || kiteboarding - landkiting - snowkiting