flysurfer.cz - kiteboarding, landkiting, snowkiting

Chcete nejrychlejší kite na světě ? - Nafukovací kity Wainman Hawaii

E-shop  ||  Fotogalerie  ||  Testy a recenze  ||  Reklama na tomto serveru
 Flysurfer PULSE 2


FLYSURFER přichází s novým pokročilým samonafukovacím kitem s uzavřenou náběžnou hranou PULSE 2. Tento kite je špičkou na trhu mezi všestrannými kity. Je jedničkou díky jeho extrémnímu depoweru, úžasným letovým vlastnostem i ve slabém větru a excelentnímu ovládání. Bezkonkurenční výhodou oproti jiným komorářům je možnost využívat kvalitně jeden kite ve všech odvětvích kiteboardingu – voda, zem, sníh.

 flysurfer pulse2 kiteboarding snowkiting

Nebylo lehké vytvořit lepšího nástupce kitu PULSE a stálo hodně času a úsilí vývojového teamu vytvořit PULSE 2. Výsledek zlepšení vlastností však stojí za to: až nadbytečná síla kombinovaná se skvělými letovými vlastnostmi. Díky rozsáhlým testům ve větrném tunelu, použití nejnovějšího softwaru a vytvoření mnoha prototypů odzkoušených ve všech druzích obtížných větrných a klimatických podmínkách, spolu se zpětnou vazbou a názory týmových a mnoha dalších testujících jezdců, měl FLYSURFER možnost vytvořit jedinečný freeride kite.
Množství vylepšení a novinek použitých na kitu PULSE 2 z něj vytváří nejvyspělejší všestranný kite na trhu.

 

 

 

LETOVÉ VLASTNOSTI:

Díky nově vyvinutému užšímu profilu křídla zkombinovaného s perfektním vyvážením a rozložením sil během celého letu, byl vytvořen výkonný kite nové úrovně. Tato vylepšení dávají kitu PULSE 2 jedinečný depower, kombinovaný s extémně dobrými vlastnostmi ve slabém větru, kde i v menším tahu nesrovnatelně dobře reaguje. PULSE 2 vás dostane na vyšší úroveň!

 flysurfer pulse2 kiteboarding snowkiting

Podstatný nárust stability, díky štíhlejšímu tvaru křídla ještě více snížil přední odpor větru. Hlavní rys PULSE 2 byl ještě více změněn a dal jasnější odezvu na baru. Rychlost zatáčení podstatně stoupla a kite zatáčí bez jakéhokloli brždění.
A to je velká výhoda při ježdění ve vlnách a pro provádění radikálních manévrů.

 flysurfer pulse2 kiteboarding snowkiting
Kromě toho, všechny velikosti PULSE 2 podstoupili specifický vývoj k nejlepšímu využití charakteristických vlastností. To má mnoho výhod pro jezdce:

- Vyvazovací šňůry byly značně zkráceny, aby se nezamotávaly
- Optimální trimování jezdce je snadnější než kdykoli předtím
- Osvědčené nastavení Hard/Soft umožňuje jezdci přizpůsobit tah na baru přesně podle svých požadavků. Takto se jezdec může rozhodnout mezi extrémně těžkým až extrémně lehkým tahem na baru. Tah na baru je o více než 50% menší oproti jiným kitům.

Relaunch/bezpečnost

Celý tvar kitu PULSE 2 je extrémně vyztužen novými profily uvnitř křídla a díky tomu je nemožné jakékoli deformování kitu. Kite má v každé situaci stejný tvar a na kraji větrného okna nedochází k jeho zborcení. Díky kvalitnímu nastavení řídících šňůr je relaunch ještě jednoduší. Jestliže kite leží náběžnou hranou na zemi, stačí zatáhnout za jednu z řídících šnůr a kite znovu vzlétne. Když kite spadne náběžnou hranou na vodu, tak je díky prodlouženým zpětným klapkám nemožné, aby se jakákoli voda dostala do kitu a kite bez problému vzlétne obdobným způsobem. Relaunch z vody je snažší a rychlejší než u všech nafukovacích kitů.

 flysurfer pulse2 kiteboarding snowkiting


S náběžnou bezpečnostní šňůrou- FLS (Front Line Safety) prvně vyvinutou u FLYSURFER Speed 2 má jezdec ještě více vyvinutý a optimalizovný bezpečtnostní prvek, který kombinuje vysokou úroveň bezpečtnosti s jednoduchostí relaunche (znovu odstartování z náběžné hrany). Navíc máte možnost převázat kite i na Full Depower Safetyline (5tá šňůra) a dovolit kite vyvlát ještě efektivněji jako vlajku s tím že relaunch bude stejně jednoduchý.

Větrný rozsah PULSE 2

 flysurfer pulse2 kiteboarding snowkiting

Životnost/odolnost

 flysurfer pulse2 kiteboarding a snowkiting
Díky elastickému spojení komor je PULSE 2 za normálních větrných podmínek takřka nezničitelný. Za tím si bez pochyby stojíme, aproto garantujeme 6-ti měsíční záruku Free-Repair Warranty na zakoupený PULSE 2.

FLYSURFER PULSE 2 je dodáván s propracovaným transportním batohem s dvěmi zádovými popruhy, který vám umožní přenášet nejen kompletní kite s ráhnem (popř. i dva kompletní kity), ale i další potřebné věci, jako jsou svačina, doklady a peníze, mapa, foťák...

 

 

 

 

Komplet FLYSURFER PULSE 2 obsahuje:
• komorový kite
• řídící ráhno s depower systémem
• vodící šňůry
• bezpečnostní prvky
• transportní batoh
• manuál 

 flysurfer pulse2 kiteboarding snowkiting


 
www.flysurfer.cz   LINKS : www.wainman-hawaii.cz || www.nobile.cz || www.naishkites.cz || kiteboarding - landkiting - snowkiting