flysurfer.cz - kiteboarding, landkiting, snowkiting

Chcete nejrychlejší kite na světě ? - Nafukovací kity Wainman Hawaii

E-shop  ||  Fotogalerie  ||  Testy a recenze  ||  Reklama na tomto serveru
 Flysurfer PSYCHO 4


FLYSURFER PSYCHO4 přesvědčuje, že je radikální freestyle kite se skvělýmy bezpečnostními vlastnostmi. Zvýšený důraz na bezpečnost kitu a přímou odezvou na baru umožňuje vynikající kontrolu nad kitem - učení nových triků nemůže být již snadnější.Požadavky a cíle byly jasné. Vytvořit nejlepší freestyle komorový kite na světě. Začalo se s čistým papírem a nároky byly vysoké. Díky tomu vznikl zcela nový kite s uzavřenou náběžkou.

  
 kite - FLYSURFER PSYCHO4 ...FREESTYLE ZBRAŇ... SNOWKITING, LANDKITING, KITEBOARDING velikost  cena kite kompletu (Kč/Sk)
   6.O  PSYCHO 4 with infinity bar - VODA, SNÍH, LAND….  28790 Kč / 37490 SK
   8.O  PSYCHO 4 with infinity bar - VODA, SNÍH, LAND….

 32490 Kč / 42290 SK

 10.O PSYCHO 4 with infinity bar - VODA, SNÍH, LAND….  36290 Kč / 47190 SK
 12.O PSYCHO 4 with infinity bar - VODA, SNÍH, LAND….  38790 Kč / 50490 SK
 15.O PSYCHO 4 with infinity bar - VODA, SNÍH, LAND….  42490 Kč / 55290 SK

Novinky:              

              Vývoj kitu FLYSURFER PSYCHO4 zabral dohromady více než dva roky a přináší novinky, které jsou dosud nevídané. TRIPLE DEPOWER - technologie kombinující 3 vlastnosti k maximálnímu efektu depoweru.

• Úhel náklonu křídla kitu
• Možnost změnit projekční plochu kitu
• Možnost nastavení profilu náběžné hrany kitu

Revoluční kombinace těchto tří vlastností u FLYSURFER PSYCHO4 dává kitu jedinečné možnosti a schopnosti ve všech směrech použití. Dohromady kiter získá v jednom kitu vše nejlepší ze všech dostupných kitů na trhu. Kite má větrný rozsah jako BOW kite, střílí do výšky jako C kite, nejrychlejší kite svého druhu a v neposlední řadě se dá využít na snowkiting, landkiting a kiteboarding díky uzavřené komorové konstrukci.

                  

Díky zcela novému tvaru vrchlíku a jeho vyvázání je kite stejně rychlý a ostrý freestyle stroj, i když je depowerován. Je to díky tomu, že kite nemění jen úhel náběhu křídla, ale i poloměr zakřivení celého těla kitu, což bylo doposud nemyslitelné. Kity FLYSURFER jsou jediné na světě, u kterých je toto možné díky jejich stále nafouknutému a flexibilnímu tvaru!
FLYSURFER PSYCHO4 je užší a proto mnohem rychlejší než ostatní doposud vyrobené kity. Tento kite je předurčen pro radikální freestyle a wakestyle. S FLYSURFER PSYHO4 jsou kiteloopy všech druhů hračka. Jezdec si sám určí extrémní limity. Při unhooked tricích pocítíte mnohem větší výkon pro extémní pop. FLYSURFER PSYCHO4 je kite, který nepřerostete!
FLYSURFER kity jsou vyráběny a zlepšovány podle požadavků zákazníků. Proto je kite FLYSURFER PSYCHO4 extra všestranný. Máte možnost si individuálně nastavit tah na baru podle Vašich zkušeností a požadavků jako u všech ostatních FYLYSURFER kitů. Nově můžete zavřít nebo nechat otevřenou jednu z komor. Záleží jen na Vás, jak přesně chcete nastavit výkon a hbitost kitu. Kite má mnoho možností, jak si ho upravit přesně pro sebe.    

                    


• Otevřená komora: Profil křídla je plně otevřený a reaguje rychleji při práci s depowerem. Toto nastavení je určené pro maximální výkon kitu a do slabého větru. Když přitáhnete ráhno, kopne kite naplno a hned, chová se podobně jako trubkový C kite.
• Uzavřená komora: Depower efekt je plynulejší, protože kite je lehce prohnutý na náběžné hraně. Díky tomu, že dokážeme úmyslně ubrat tah, se můžeme bez starostí učit nové triky nebo se třeba pohodlně pustit do vln. Kite je „hodnější“.


PRO KOHO JE KITE FLYSURFER PSYCHO4?
Kite FLYSURFER PSYCHO4 je velice snadno ovladatelný kite s velmi hbitými letovými schopnostmi a díky enormnímu depoweru si s ním užijete spoustu adrenalinu ve všech větrných podmínkách. Je to kite, na který se čekalo dlouhá léta. Teď je tady a pro kitery, kteří chtějí špičkovou zbraň na freestyle, je FLYSURFER PSYCHO4 jasná volba. Nečekejte dlouhé „důchodcovské“ vyhlídkové lety vzduchem, FLYSURFER PSYCHO4 střelí nahoru, podrží, ale pak zase dolů. Je to nezvyk oproti jiným komorákům, stačí lehce zatáhnout na baru a kite jde do kiteloopu a to je občas psycho - PSYCHO4. Jestli hledáte kite na turistické ježdění nebo pro oldschool triky, tak je lepší variantou FLYSURFER Speed2 nebo Pulse2. PSYCHO4 s radikálním tahem vzhůru je určené pro kitery, kteří vyžadují pořádný big air, když pošlou draka do skoku. Vysoké polety a rychlost zatáčení vyžadují od kiterů cit na ráhně. FLYSURFER PSYCHO4 je kite pro jezdce, kterým nebude freestyle a wakestyle cizí.
Z tohoto důvodu je největší FLYSURFER PSYCHO4 dostupný jen ve velikosti 15m2. Do extra slabého větru je určen FLYSURFER Speed2 a do extra silného větru je pro začínající jezdce vhodnější Pulse2 ve velikosti 6m2, který poskytuje více komfortu během ježdění v těchto podmínkách.

S novým kitem přichází i zcela nově vytvořený bar! INFINITY-BAR zaujme zcela novým chicken loopem, u kterého trvá smontování po odstřelení pár vteřin. Další velice příjemnou novinkou je automatické rozmotávání nosných šňůr. Po rotačních tricích a kiteloopech stačí přitáhnout ráhno. Dík důmyslnému systému se šňůry samy rozmotají do původního stavu, tím máme vždy zaručený hladký průběh při případném odstřelení na pátou šňůru.Ke kitu FLYSURFER PSYCHO4 je samozřejmostí 6ti měsíční záruka Free-Repair Warranty – Záruka bezplatné opravy, na kterou jste u kitů FLYSURFER již zvyklí.


Další vychytávky:
• zkrácené, barevné a obalené řídící šňůry pro snadnější a bezpečnější užívání (přistávání, restartování, balení)
• trimování kitu se stalo super jednoduché díky kratšímu nastavení šňůr
• INFINITY BAR má vlastní obal pro jednoduší zabalení a rozbalení
• bezpečnost při odstřelení na 5tou šňůru je standard / FDS
• nově dodávaný dlouhý a odolný safety leash nebrání zkoušet jakékoli freestyle unhooked kousky
 
www.flysurfer.cz   LINKS : www.wainman-hawaii.cz || www.nobile.cz || www.naishkites.cz || kiteboarding - landkiting - snowkiting